Zahrady a zahradní stavby pro všední dny      nevšedně, živě a vesele :-)

Tam, kde kvetou květiny, je veseleji, na tom se asi všichni shodneme, takže rozkvetlé záhony nesmí chybět na žádné zahradě. 

Vaší zahradu i Vaší náladu pozvedne vhodný vodní prvek. Ten může mít různé podoby a i pítko pro ptáky nebo dřevěné koryto vnesou do Vaší zahrady příjemné oživení. Podle Vašeho přání navrhneme a menší vodní prvky i zahradní jezírka zrealizujeme.

Pokud si rádi vypěstujete něco dobrého, patří do Vaší zahrady zeleninové záhony, ovocné keře nebo i stromky. Je to zdravé a je to trendy :-). Také květiny do vázy Vám může celé jaro i léto poskytovat Vaše zahrada.

Kdybyste si chtěli dopřát nějaké to domácí vajíčko, i do moderní zahrady dobře zapadne slepičí domeček, který Vám na míru navrhneme i postavíme. Kromě slepiček můžeme postavit bydlení i pro králíky nebo holoubky...

Včelaření "na klíč" - můžeme Vám také nabídnout naše bohaté zkušenosti v oblasti včelaření, stejně jako vlastnoručně zručně vyrobené včelí úly, ať již v klasickém tvaru barevného včelího domečku nebo v podobě velmi atraktivního klátu (vyřezaný do kmene stromu). Pokud by Vás včelaření opravdu zajímalo a nevíte jak začít, můžeme Vám dodat zabydlený včelí úl včetně rad pro první včelařské sezóny. Včelařit se dá i ve městech a pokud včelám poskytnete nějakou tu pastvu i na své zahrádce, kromě opylených stromů Vás čeká sladká odměna. Velkým hitem jsou pro své blahodárné působení včel na člověka také zahradní apidomky, domečky ve kterých je kromě včelích úlů (odděleně, žihadel se bát nemusíte), také prostor pro Vaši relaxaci. I takový domeček Vám můžeme na míru Vašim požadavkům (k sezení nebo ležení) na Vaší zahradě postavit.

V případě potřeby navrhneme a vybavíme Vaší zahradu také závlahovým systémem.

Oblíbeným prvkem zahrad jsou také ohniště. I to může mít spoustu různých podob a je zde velký prostor pro jeho originální řešení.

Vaší zahradu můžeme vybavit také menšími keramickými soškami do záhonů nebo k jezírkům. Ty mohou mít podobu zvířátek, vkusných skřítků nebo čehokoli Vás napadne.

Jůzovy včelky a zahrady                                    


  • Navrhneme pro Vás (a v případě zájmu také zrealizujeme) zahradu, ve které se budete cítit jako doma. 
  • Podle Vašich představ a zájmů Vám nabídneme hravé nápady, milá zákoutí a barevnou proměnlivost tak, aby Vás Vaše zahrada lákala v každé roční době a poskytovala Vám prostor, ve kterém budete rádi žít.
  • Vhodné rozvržení a rozčlenění zahrady je základ, který bereme velmi vážně, s drobnými detaily, které zahradu zabydlují, si pak hrajeme rádi nevážně.
  • Menší dřevěné zahradní stavby jako jsou pergoly, venkovní sauny, vyvýšené záhony, včelí úly, apidomky, domečky pro děti, houpačky, pískoviště, také stavby se zelenou střechou, udírny, kurníky, králíkárny, kadibudky, přístřešky na dřevo, psí boudy, ale i lavičky, hmyzí domečky, krmítka nebo ptačí budky, Vám vyrobíme na míru, pečlivě a z kvalitních materiálů.
  • Poradíme a v případě zájmu i pomůžeme s údržbou Vaší zahrady tak, aby Vás nepřestávala těšit.